روند خرید محصول

بعد از انتخاب محصول و افزودن آن به سبد خرید، می توانید جهت تسویه حساب و پرداخت صورتحساب اقدام نمائید.

سفارشات بنا بصورت پست پیشتاز انجام می شود. دریافت مرسوله از طریق پست پیشتاز بین ۱ تا ۳ روز کاری برای شهرهای بزرگ و اندکی بیشتر برای سایر شهرها زمان می برد.

بله. در داشبورد خود می توانید به جزئیات سفارشات انجام شده از وبسایت سونی اپتیک دسترسی داشته باشید. هممچنین در این قسمت می توانید اطلاعات شخصی و آدرس پستی خود را ویرایش نمائید.

بله. در وبسایت سونی اپتیک، برای برخی کالاها تخفیف ویژه ای در نظر گرفته شده است. شما در زمان ارائه تخفیف، می توانید با انتخاب این محصولات، از تخفیف ارائه شده استفاده نمائید.

اطلاعات پرداخت

شما صرفاً با داشتن یک کارت بانکی با وارد کردن شماره کارت ۱۶ رقمی، CVV2 و تاریخ انقضاء کارت، در قسمت مربوطه و درخواست رمز دوم از بانک کارت مربوطه، می توانید خرید خود را تکمیل نمائید.

شما می توانید برخی از کالاهایی که نظر شما را جلب کرده و قصد دارید سرفرصت، بعداً نگاهی بدان بیندازید و در صورت امکان از وبسایت خرید کنید، را در یک لیست جداگانه در داشبورد خود داشته باشید. کافیست علامت (قلب) در کنار کالای مدنظر را بفشارید تا این کالا به لیست علاقمندی شما اضافه شود. در داشبورد، تمامی کالاهای ذخیره شده به عنوان “لیست علاقمندی” قابل مشاهده و بازبینی مجدد است.

تا زمانیکه شما تسویه حساب انجام نداده و خرید خود را نهائی نکرده باشید، امکان هر تغییری میسر است. اما با تکمیل سفارش و پرداخت، چون کالا وارد پروسه خرید می شود، امکان لغو و یا تغییر وجود ندارد.

شما می توانید با مراجعه به داشبورد خود و قسمت سفارشات من، تمامی سفارشات خود را ببینید. در جلوی هر سفارش، وضعیت آن ذکر شده که در چه مرحله ای است.

سؤالات متداول
سؤالات متداول